Ізраїль у листопаді почне клінічні випробування вакцини від коронавірусу на людях

Дата публікації
Перегляди
362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ізраїль у листопаді почне клінічні випробування вакцини від коронавірусу на людях

Фото: Associated Press

Випробування вакцини триватимуть не менше ніж півроку і включатимуть в себе декілька етапів.

В Ізраїлі від 1 листопада вакцину від коронавірусу Brilife почнуть випробовувати на людях. Для цього підготовлено 25 тисяч порцій вакцини.

Як заявив Інститут біологічних досліджень імені Вейцмана, гельсінська комісія МОЗ дозволила розпочати проведення першого етапу клінічних випробувань ізраїльської вакцини від коронавірусу на людях, повідомляє 26 жовтня  Newsru.co.il.

Зазначається, що випробування вакцини триватимуть не менш ніж пів року і включатимуть в себе декілька етапів. У першому етапі візьмуть участь 80 добровольців у віці від 18 до 55 років, які не мають проблем зі здоров'ям. Вакцинація проводитиметься в медичних центрах "Шиба" й "Адаса". На першому етапі вакцину отримають двоє людей. Залежно від їхньої реакції на неї, вакцину почнуть отримувати інші добровольці.

На другому етапі вакцину отримають 960 добровольців від 18 років. Очікується, що цей етап почнеться в грудні і триватиме одночасно в декількох лікарнях. На цьому етапі вчені шукатимуть ефективне дозування вакцини і стежитимуть за безпекою.

На третьому етапі, який, як очікується, почнеться у квітні, вакцину буде перевірено на 30 тисячах добровольців. Це останній етап випробувань, і в разі його успішного завершення, вакцина може бути схвалена для масового застосування.

В Ізраїлі з початку пандемії було виявлено 310 254 заражених коронавірусом. На цей час заражені 14 002 особи. 293 846 одужали після коронавірусу. 2 404 хворих на COVID-19 померли.

Своєю чергою, у США компанія Johnson & Johnson планує найближчим часом відновити випробування її вакцини від коронавірусу. Про це інформує The Washington Post. Раніше в корпорації оголосили про тимчасове припинення тестів через те, що в одного з їхніх учасників було виявлено захворювання. За словами джерел ЗМІ, цей чоловік переніс інсульт. Він не був викликаний застосуванням нової вакцини. 

Заява президента та МОЗ про розробку української вакцини викликала жорстку критику

Заява президента та МОЗ про розробку української вакцини викликала жорстку критику


 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація