Ізраїль став першою країною в світі, де першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 10% населення країни

Ізраїль став першою країною в світі, де першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 10% населення країни

Біньямін Нетаньягу і мільйонний щеплений пацієнт. Фото: GPO

В країні вакциновано десяту частину населення.

В Ізраїлі першу дозу щеплення від коронавірусу отримали вже мільйон чоловік. Прем'єр-міністр Израилья Біньямін Нетаньягу відвідав пункт вакцинації в місті Умм-ель-Фахм і був присутній при вакцинації мільйонного громадянина країни.

Про це повідомляє Times of Israel у п'ятницю, 1 січня.

Зазначається, що Ізраїль став першою країною в світі, де першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 10% населення країни. Відзначається, що арабські жителі, які складають 20% населення, вакцинуються не так охоче.

У зв'язку з цим Нетаньяху запланував низку візитів до місця проживання арабських громад, серед яких і місто Умм-ель-Фахм. Він не відвідував ці місця кілька років і передбачається, що візити також пов'язані з парламентськими виборами в березні цього року.

Згідно з даними Університету Джона Гопкінса, від початку пандемії в Ізраїлі було приблизно 420 тисяч підтверджених інфекцій COVID-19.

Як повідомлялося, 20 грудня 2020 року в Ізраїлі розпочали вакцинацію від коронавірусу. Щоб подолати COVID-19, який знову набирає обертів, щеплення планують робити приблизно 60 тисячам людей на день. Спочатку країна буде проводити імунізацію медичних працівників, а потім — людей похилого віку і групи ризику. Уряд Ізраїлю заявив, що забезпечив достатню кількість доз вакцини від Pfizer та Moderna для більшості з 9 мільйонів населення. 

Крім того, від 17:00 неділі, 27 грудня, грудня Ізраїль вводить двотижневий локдаун задля протидії поширенню коронавірусу.

В Ізраїлі вакцинуватимуть у прямому ефірі, а у Новій Зеландії із щепленням вирішили почекати

В Ізраїлі вакцинуватимуть у прямому ефірі, а у Новій Зеландії із щепленням вирішили почекати

Повʼязані теми:

Наступна публікація