Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

Іванна Сахно приголомшила історією про те, як хворіла на коронавірус у США

Фото: instagram.com/ivannasakhno

Через велику кількість хворих акторці довелося лікуватися вдома.

Голлівудська зірка українського походження Іванна Сахно, яка нещодавно представила у Києві стрічку Let it snow, в якій зіграла головну роль, пригадала, як захворіла на COVID-19.

Так, на момент хвороби знаменитість перебувала у Нью-Йорку. Сахно поділилася, що через велику кількість пацієнтів в лікарні, їй довелося лікуватися вдома, йдеться у "Світському житті".

Я була в госпіталі тричі і мала там залишатися, тому що в мене був низький рівень оксигену. Але вони не могли мене залишити, тому що люди, які були навколо мене, були набагато старші і в гіршому стані. Нас не могли поселити навіть в палати, ми були на першому поверсі, куди просто під’їжджають люди з «швидкими». Тому мені треба було їхати назад додому і мене моніторували через телефон.

пригадала акторка

Також акторка поділилася, як довго одужувала після хвороби. Так, зірка відновлювала сили понад два місяці.

Справа була в тому, що коли вже тест був негативний, у мене з’явилася пневмонія, тому це все відбувалося в різні часи. Розумію, що навіть зараз я намагаюся бути обережною, бо вірус може бути навіть і в тих, в кого є антитіла.

поділилася знаменитість

Тож тепер зірка Голлівуду активно користується антисептиком, не забуває про захисну маску та вживає вітамін С.

Нагадаємо, що коронавірус у Іванни Сахно діагностували у 20 числах березня. Акторка поділилася, що серед її симптомів були біль у спині та легенях.

Тоді лікарі ухвалили рішення залишити артистку вдома на лікування, однак вже за декілька днів її госпіталізували через погіршення стану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація