Італія поступово виходить з карантину: є ті, хто обурені планом зняття обмежень

Дата публікації
Перегляди
9375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італія поступово виходить з карантину: є ті, хто обурені планом зняття обмежень

Фото: Associated Press

Вже наступного понеділка в Італії нарешті можна буде гуляти не лише біля свого будинку, як це відбувається зараз, й можна буде виходити без собаки.

Більше 3-х мільйонів інфікованих і понад 208-м тисяч загиблих. Такі останні дані про коронавірус у світі. Одужала вже третина хворих. У китайському місті Ухань, звідки розпочалась епідемія, відрапортували, що виписали останніх пацієнтів, які перенесли коронавірус. Про це в сюжеті ТСН 19:30.

До роботи, зокрема, повернувся британський прем'єр Борис Джонсон. Очікується, що він оголосить про намір пом’якшити обмеження. Докладний план виходу з карантину, як і обіцяв, представив італійський уряд. Почнуть із 4-го травня.

Водночас вже наступного понеділка в Італії нарешті можна буде гуляти не лише біля свого будинку, як це відбувається зараз, й можна буде виходити без собаки. Також дозволять навідати батьків, але якщо вони мешкають в тому ж регіоні. Для яких підприємств карантин закінчується 4 травня, повідомив прем’єр країни.

"З 4 травня весь виробничий сектор знову розпочне свою діяльність, і весь будівельний сектор. Ми маємо дуже чітко структурований план, написаний у новому указі. Ми дозволяємо це повторне відкриття лише за умови, що всі компанії будуть суворо дотримуватися всіх протоколів безпеки", — каже прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Згідно з цим новим указом, магазини одягу, взуття, ювелірні відкриють лише 18 травня. Тоді ж відкриють музеї. Для всіх залишається правило — зберігати дистанцію та носити маску.

Останні в черзі - ресторани та салони краси. Вони зачинені аж до 1 червня. Перукарі обурені - приміром, власники салону у місті Падуя на знак протесту прикували себе до дверей

"Ми були вже готові до всього! З масками, рукавичками, гелем для рук, розлініювали салон, щоб дотримуватись дистанції, були готові навіть до норми в одного-двох клієнтів на день! І зараз нам говорять, що ми повинні зачекати, можливо, до червня!", — каже він.

Після нового указу уряду багато плутанини. Наприклад, в Марко одну пару оштрафували на 580 євро за те, що вона вирушила на прогулянку біля моря. Напередодні вони почули інформацію про те, що це вже дозволено. Поліція їм пояснила, що на місцевому рівні таке послаблення карантину ще не затвердили.

Італійський уряд представив докладний план виходу з карантину: які заборони знімуть насамперед

Італійський уряд представив докладний план виходу з карантину: які заборони знімуть насамперед

Готелям в Італії дозволять працювати вже за тиждень. Але власники кажуть, що раніше червня вони не бачать сенсу поновлювати діяльність, тому що незрозуміло, для кого працювати. Туристів немає, а італійцям досі заборонено залишати свій регіон.

Кореспондентка ТСН Христина Суворіна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація