Іноземних студентів змусять виїхати зі США, якщо осінній семестр розпочнеться дистанційно

Іноземних студентів змусять виїхати зі США, якщо осінній семестр розпочнеться дистанційно

Фото: Associated Press

Минулого року в університетах США нарахували майже 1,1 мільйона студентів з-за кордону.

Іноземні студенти будуть вимушені виїхати зі Сполучених Штатів Америки або перейти в інший навчальний заклад, якщо цієї осені навчання відбуватиметься дистанційно.

Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на нові рекомендації Імміграційної і митної поліції країни.

Зазначається, що іноземцям, які здобувають освіту в закладах, де навчання повністю відбуватиметься в Мережі, не видаватимуть віз. Принаймні частина занять повинна відбуватися в очній формі, аби студенти могли залишатися в США.

Американська рада з питань освіти, яка представляє керівництва університетів, заявила, що рекомендації є "жахливими" і призведуть до плутанини, оскільки навчальні заклади нині шукають можливість безпечного відновлення освітнього процесу.

На думку президента Ради Террі Хартла, такі умови змушують освітні заклади відкритися незалежно від ситуації з пандемією COVID-19, бо інакше студенти опиняться в пастці, особливо якщо в їхніх країнах введені обмеження на в'їзд.

Повідомляється, що впродовж року майже 400 тисяч іноземців отримали студентські візи в США, термін яких завершується 30 вересня. Минулого року в університетах США нарахували майже 1,1 мільйона студентів з-за кордону.

Раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про припинення видачі нових дозволів на постійне місце проживання, або так званих ґрін-карт, а також робочих віз. 

У США відзначають День незалежності, незважаючи на новий спалах коронавірусу

У США відзначають День незалежності, незважаючи на новий спалах коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація