"Хвороба не знає меж": ВООЗ заявила, що ситуація з коронавірусом у світі погіршується

"Хвороба не знає меж": ВООЗ заявила, що ситуація з коронавірусом у світі погіршується

Фото: Associated Press

Впродовж шести тижнів кількість випадків інфікування подвоїлася.

Поширення нового типу коронавірусу COVID-19 "все ще прискорюється", а більшість країн досі не взяла пандемію на контроль.

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус, повдіомляє The Guardian.

"У більшості країн світу вірус не перебуває на контролі. Стає гірше, - заявив він. - Пандемія все ще прискорюється. Загальна кількість випадків подвоїлася за останні шість тижнів".

За словами очільника ВООЗ, у світі зареєстровано понад 11,8 мільйона випадків зараження коронавірусом, половину з яких зареєстрували впродовж шести останніх тижнів. Понад пів мільйона інфікованих померли від ускладнень захворювання.

Гебреєсус зазначив, що спалах коронавірусу виявив глобальні та національні нерівності як у системах охорони здоров’я, так і в суспільстві.

"Часто кажуть, що хвороба не знає меж. Її не хвилюють наші політичні розбіжності, і вона ігнорує відмінності, які ми проводимо між здоров'ям та економікою, життям та засобами до існування. Пандемія COVID-19 зруйнувала їх усіх. Вона використала розбіжності в наших системах охорони здоров’я та розколи в нашому суспільстві", - зазначив глава організації.

Він додав, що коронавірус зруйнував  системи охорони здоров’я в деяких найбагатших країнах світу, тоді як низка країн зі скромними ресурсами, навпаки, успішно відреагувала на пандемію.

Нагадаємо, що низка країн повідомляє про нові спалахи хвороби. Утім, повернення до карантину місцями обертається масовими протестами і вуличними заворушеннями.

Коронавірусна пандемія: у світі напередодні зафіксували понад 213 тисяч випадків інфікування

Коронавірусна пандемія: у світі напередодні зафіксували понад 213 тисяч випадків інфікування

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація