Хворі на COVID-19 у волинській лікарні потребують додаткового кисню

Хворі на COVID-19 у волинській лікарні потребують додаткового кисню

фото умовне / Фото: unsplash.com

У лікарні розповіли про проблеми з кисневою ситсемою.

В інфекційному шпиталі обласної клінічної лікарні діє 40 кисневих точок для пацієнтів, котрі потребують кисневої терапії. Однак цього недостатньо, розповідає виконувач обов'язків директора медзакладу Олександр Дудар, інформує Суспільне.

За словами лікаря, станом на 26 серпня у медзакладі перебуває 64 пацієнти з діагнозом COVID-19. П'ятеро з них — у реанімації, двоє під'єднані до апарату ШВЛ.

"Наша киснева система тріщить по швах. З тих 64 пацієнтів кисневозалежних, тобто ті, хто перебуває на масках кисню, — близько 30. Але ця цифра варіює від 30 до 40. Ці пацієнти потребують високих потоків кисню", — розповів Олександр Дудар.

Тому, аби вирішити цю проблему у медзакладі хочуть встановити нову спеціалізовану станцію централізованого постачання кисню для підтримки дихання кисневозалежних пацієнтів з коронавірусом.

"Наступного тижня розпочинається встановлення нової кисневої станції на 10 тонн місткістю, а не на півтори тонни, як наявна. Це дозволить не возити що два дні кисень, а зробити запас на 20 днів", — розповів в.о. директора лікарні.

Нагадаємо, раніше лікар-пульмонолог з Волині розповів про перебіг COVID-19.

Повʼязані теми:

Наступна публікація