Хвора на COVID-19 Олена Шоптенко розповіла, як почувається

Хвора на COVID-19 Олена Шоптенко розповіла, як почувається

Фото: instagram.com/alena_shoptenko

У зірки сильний кашель та слабкість.

Відома українська хореографиня та учасниця проєкту "Танці з зірками" Олена Шоптенко, яка захворіла на коронавірус, розповіла про самопочуття.

Так, на сторінці в Instagram знаменитість поділилася, що COVID-19 "ні з чим не можна порівняти". У зірки сильний кашель та слабкість, також танцівниця не відчуває смаку.

Я чемпіонка світу з ГРВІ, всі щорічні грипи і віруси мої. Це, скажімо так, моє слабке місце, ніколи не хвалилася імунітетом. Якийсь час навіть стала просто не помічати хвороби і все переносила на ногах. Але зараз я захворіла ковідом і, зізнаюся, це ні з чим не можна порівняти. Це вже точно зовсім новий експірієнс в моєму житті!

розповіла знаменитість
Фото: instagram.com/alena_shoptenko

Крім того, Олена поділилася, як намагалася "прийняти неминуче" стосовно втрати смаку та нюху. Артистка виокремила 5 стадій.

"Це я, напевно, запирскала в ніс судинозвужувальні, тому і не відчуваю запахів"; - "Так це якийсь помідор, селера, броколі, банан пісний попався!"; - "Взагалі не бачу сенсу їсти, якщо не розумієш що і який смак"; - "Ну нічого, поголодую трохи, ось і схудну"; - "Добре, їсти все одно щось потрібно, щоб хоч якісь вітаміни отримувати. Давай сконцентруємося на консистенції". Так ось що я вам можу сказати. Поки найприємніше по консистенції грейпфрути! Хоча я ніколи їх не любила

написала Олена

У відповідь юзери підтримали кумира та побажали найшвидшого одужання.

Нагадаємо, про хворобу Олени Шоптенко стало відомо під час п’ятого ефіру "Танців з зірками". Хореографиня не змогла вийти на паркет разом із Олегом Винником, який теж підчепив COVID-19.

Згодом захворів на коронавірус і чоловік Шоптенко Олексій Іванов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація