Хвора на COVID-19 Наталка Денисенко розповіла про самопочуття

Хвора на COVID-19 Наталка Денисенко розповіла про самопочуття

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

На четвертий день хвороби акторка втратила нюх.

Українська акторка Наталка Денисенко, яка разом із родиною захворіла на коронавірус, розповіла про самопочуття.

Так, на сторінці в Instagram зірка поділилася, що на четвертий день хвороби вона єдина з родини, у кого зник нюх. Знаменитість поділилася, що навіть перенюхала всі парфуми, втім, поки що ледь відчуває запах мандаринів, якщо бризнути шкіркою прямо в ніс.

Найбільше сумую за запахом Андрійка, коли укладала його спати завжди не могла нанюхатися його солоденькою шкірою і волоссям. Добре, що смак на місці, як їсти вату я не уявляю (саме так описують знайомі їжу при ковіді). Але, якщо обирати між ватою і двосторонньою пневмонією, то я б, звичайно, краще їла несмачну їжу місяцями... Загуглила, що вчені з'ясували: якщо при коронавірусі клітини нюхової системи пошкодилися, то хвороба минає в більш легкій формі. Думаю, в цьому є правда, адже у мене (на відміну від Андрія і моєї мами, у яких смак і запах на місці) дійсно виявилося мінімальне пошкодження легень 2% і 5% (ліве і праве відповідно). І сьогодні я правда відчуваю полегшення в легенях.

поділилася акторка
Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Крім того, зірка "Кріпосної" додала, що родина досі лікується від пневмонії та відчуває жахливу слабкість. Наразі стан поліпшився лише у Наталки.

Нагадаємо, раніше ведуча Людмила Барбір, яка також підхопила COVID-19, розповіла про побічний ефект коронавірусу, який у неї проявився. Зірка поділилася, що раніше її це ніколи не турбувало.

Повʼязані теми:

Наступна публікація