Холестерин допомагає коронавірусу заражати людину: нове дослідження

Холестерин допомагає коронавірусу заражати людину: нове дослідження

Фото: Associated Press

У людей із діабетом та зайвою вагою частіше виникають ускладнення.

Холестерин може допомагати коронавірусу заражати клітини людини. Вірус закріплюється на його молекулах, щоб отримати доступ до клітин.

Про це пише Daily Mail.

Люди з діабетом та серцево-судинними захворюваннями часто мають підвищений рівень холестерину. В них частіше розвиваються важкі симптоми COVID-19.

Дослідники виявили, що SARS-CoV-2 може прилипати до молекул холестерину, коли вони зв'язуються зі своїм звичайним клітинним рецептором. Це допомагає розташувати збудника так, щоб інфікувати клітину.

Дослідження Китайської академії військово-медичних наук розглядало роль "хорошого" холестерину у зараженні коронавірусом. Як виявилось, коли холестерин природним чином мігрує до своїх рецепторів, він також приносить коронавірус на поверхню клітини.

Дослідники стверджують, що це "посилює поглинання вірусів", а рецептор холестерину "сприяє проникненню SARS-CoV-2 в клітини".

'Приблизно половина пацієнтів з COVID-19 мають хронічні основні захворювання, переважно серцево-судинні та діабет. Також спостерігається збільшення смертності у пацієнтів із ожирінням або діабетом", - пишуть дослідники

Нагадаємо, аспірин може допомогти вижити пацієнтам з COVID-19. Дослідження, проведене Медичною школою Університету Мериленда, показало, що у пацієнтів було менше ускладнень у разі вживання ліків.

Вперше за останні 2 тижні, в Україні зафіксували менше 10 тисяч нових випадків коронавірусу

Вперше за останні 2 тижні, в Україні зафіксували менше 10 тисяч нових випадків коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація