"Хочу бути ангелом на небі": у США 4-річний хлопчик втратив обох батьків через коронавірус

"Хочу бути ангелом на небі": у США 4-річний хлопчик втратив обох батьків через коронавірус

Фото: CNN

Сім'я хлопчика хоче влаштувати для нього гучний автопарад.

У Сан-Антоніо, що в американському штаті Техас, 4-річний Рейден Гонсалес втратив обох батьків, чиї життя забрав COVID-19. Тепер сім'я хлопчика звертається по допомогу з нагоди святкування його 5-го дня народження. 

Про це повідомляє CNN, який поспілкувався із двоюрідною бабусею Рейдена Марджі Браянт.

Батьки Рейдена померли від ускладнень коронавірусу із різницею в чотири місяці. Тепер хлопчик живе з бабусею Розі Салінас. Наступного тижня йому виповниться п'ять років і сім'я вирішила влаштувати з цього приводу справжнє свято із гучним автопарадом на тему динозаврів.

Захід запланували на 28 листопада. Очікується, що у ньому візьмуть участь співробітники місцевої пожежної охорони, Бетмен, а також представники клубів вантажівок-монстрів, мотоциклів та класичних автомобілів. 

"Ми просто хочемо, щоб він знав, що ми будемо з ним на всі його дні народження, і переконаємось, що він святкує. Я знаю, що моя племінниця посміхається, бо знає, що її хлопчик у добрих руках", — пояснила Браянт.

Двоюрідна бабуся Рейдена також наголосила на тому, що загрозу коронавірусу варто сприймати серйозно.

"Я не можу сказати достатньо... Я знаю, що він (коронавірус. — Ред.) зробив із нами, я знаю біль, який ми відчуваємо, порожнечу, яку він залишив у наших серцях. І цей маленький хлопчик, у якого тепер немає його мами і тата, — поділилася Браянт. - Ви чуєте про смерть, але ніколи не чуєте про людей, які залишилися позаду, і в даному випадку це чотирирічна дитина".

Зазначимо, що в Техасі спостерігають найбільший показник заражень коронавірусом у штатах, а кількість пов'язаних із COVID-19 летальних випадків тут наближається до 250 тисяч.

Фото: CNN

Батько Рейдена, 33-річний Адан Гонсалес, від 12 травня працював водієм цементовоза. Спершу позитивний результат тесту на коронавірус отримав його керівник, а вже 31 травня в Адана з'явилися перші симптоми, які були подібні до алергії. На початку червня у чоловіка підтвердили COVID-19, а через шість днів його госпіталізували до реанімаційного відділення, де Адан провів трохи більше від двох тижнів і помер. Це сталося 26 червня.

Мама Рейдена, 29-річна вихователька в дитсадку Марія Гонсалес після смерті чоловіка зіткнулася з депресією, однак її фізичне здоров’я здавалося нормальним. Увечері 5 жовтня Марія відчула задуху та біль у грудях, тому Браянт порадила їй зателефонувати до лікарів.

"Вони приїхали, зробили електрокардіографію, ще щось, забрали її, і ми більше її не бачили, — сказала Браянт. — Вона померла о 08:14 у вівторок (наступного дня. — Ред.) вранці".

За словами Браянт, у лікарні Марію перевірили на наявність коронавірусу. Перший тест виявився негативним, та другий показав позитивний результат. Упродовж чотирьох годин після цього жінка померла від пневмонії та гострої дихальної недостатності.

І Адан, і Марія, як запевняє Браянт, вживали необхідних запобіжних заходів на роботі, зокрема носили захисні маски. Про смерть мами Рейдену розповіла саме двоюрідна бабуся. 

Фото: CNN

"Він такий розумний. У нього такий заразливий сміх. Момент, коли я передала йому цю новину, розбив мені серце, — згадує Браянт. — Я сказала йому: "Причина, з якої ти не бачив маму ці кілька днів, у тому, що мама по-справжньому захворіла, а тепер вона теж ангел на небі".

"Він каже мені: "Я хочу бути ангелом у хмарах зі своїми мамою і татом". Але я відповіла: "Ні, ми навіть не хочемо про це говорити. Знай, що вони повсюди і за тобою спостерігають", — додала двоюрідна бабуся.

Після свят сім'я організує панахиду за Аданом та Марією. Для цього сім'я Рейдена створила сторінку на платформі зі збору коштів GoFundMe.

"Коли маленькі діти переживають смерть близької людини, вони не тільки сумують за втратою, вони також стурбовані тим, хто про них попіклується, — зазначає психолог і професор Медичного центру Дюкського університету Робін Гурвіч. — Важливо для сім'ї запевнити дитину в тому, що хтось завжди буде з нею поруч".

За словами Браянт, саме це вона та інші рідні Рейдена хочуть зробити для хлопчика. 

"Він такий розумний маленький хлопчик. Я хочу, щоб він досяг своєї мрії, і ми будемо брати участь у цьому. Буде це школа чи спорт... Чого б він не захотів, ми переконаємось, що це у нього є. І що він завжди пам’ятає Марію та Адана".

Нагадаємо, що цього тижня у США зафіксували одразу два рекорди з коронавірусу. Так, в країні повідомили про найвищий добовий приріст смертності від травня, а також про найбільшу кількість нових випадків зараження COVID-19. У "червоній зоні" ж нині перебуває понад пів країни. 

У США та ЄС готуються до масових щеплень – вакцина від коронавірусу з'явиться на ринку до кінця року

У США та ЄС готуються до масових щеплень – вакцина від коронавірусу з'явиться на ринку до кінця року

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація