Група з питань коронавірусу в Білому домі працюватиме віддалено через підтверджений коронавірус

Група з питань коронавірусу в Білому домі працюватиме віддалено через підтверджений коронавірус

Фото: Associated Press

COVID-19 виявили в одного з федеральних службовців.

Працівникам оперативної групи з питань коронавірусу в Білому домі наказали працювати віддалено через підтверджений результат тесту на COVID-19.

Новий тип коронавірусу виявили в одного з федеральних службовців, повідомляє The Hill.

Зазначається, що інфікований нещодавно відвідував федеральне агентство управління в надзвичайних ситуаціях (FEMA) у Вашингтоні. (Зараз FEMA очолює федеральні операції від імені оперативного штабу Білого дому для координації дій у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу - ред.). Від вівторка усі співробітники FEMA зобов'язані працювати в режимі онлайн.

Водночас, прессекретар агентства запевнив, що заражений коронавірусом зберігав дистанцію під час перебування у приміщенні.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація