Греція посилила карантин та подовжила його ще на тиждень

Греція посилила карантин та подовжила його ще на тиждень

Фото: Associated Press

Карантин діятиме від 6 ранку неділі, 3 січня, до 6 ранку понеділка, 11 січня.

Уряд Греції вирішив від 3 січня посилити карантин та подовжити обмежувальні заходи ще на тиждень, щоб стримати поширення коронавірусу та забезпечити безпечне відкриття шкіл 11 січня.

Про це 2 січня заявив прем'єр-міністр країни Стеліос Петсас, пишуть грецькі ЗМІ, зокрема Greek Travel Pages.

Зазначається, що карантин діятиме від 6 ранку неділі, 3 січня, до 6 ранку понеділка, 11 січня. У цей період буде заборонена: 

  • робота непродовольчих магазинів;
  • робота перукарень, салонів краси;
  • мисливська та рибальська діяльність;
  • пересування від 21:00 до 05:00 по всій Греції (окрім випадків, коли потрібно їхати на роботу або за станом здоров'я до медзакладів);
  • робота церкви.

За словами Петсаса, поширення коронавірусу в Греції перебуває на високому рівні і тиск на систему охорони здоров’я країни триває. "Наші лікарні продовжують лікувати велику кількість пацієнтів. На жаль, близько 2500 наших співгромадян провели Різдво на лікарняних ліжках, тоді як понад 400 осіб все ще перебувають у реанімаційних відділеннях... Отже, протягом тижня ми маємо докласти ще одне зусилля. Варто це зробити, як запобіжний захід... Тож ми залишаємось знову вдома", - сказав він.

Варто зазначити, що від початку пандемії загальна кількість випадків захворювання у Греції досягла понад 139 тисяч, майже 5 тисяч стали жертвами COVID-19.

Нагадаємо, від 2 січня через напружену ситуацію з коронавірусом карантин посилили у Франції. Так, комендантська година в країні, запроваджена з метою протидії поширенню COVID-19, розпочинатиметься від 18 години, а не від 20-ї години.

Одразу кілька країн світу посилюють карантин: що мають знати українські туристи

Одразу кілька країн світу посилюють карантин: що мають знати українські туристи

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1250
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація