Готелі та санаторії в Україні планують відкрити від 10 червня — Ляшко

Готелі та санаторії в Україні планують відкрити від 10 червня — Ляшко

Фото: готель "Дніпро"

В Україні планують черговий етап послаблень.

Від 10 червня в Україні зможуть відкритися готелі та санаторії, також влада подумає про те, щоб дозволити туристичні групи до 50 осіб. Але відбудеться це, лише у випадку сприятливої епідеміологічної ситуації.

Про це 5 червня на брифінгу повідомляє заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Ляшко пригадав, що у Хмельницькій області зустрівся із туристичним бізнесом, де до президента звернулися представники цього бізнесу. Тому розгляд цього питання будуть ініціювати на засідання Кабінету міністрів, щоб дозволити пересування груп до 50 осіб, оскільки вони у більшості їздять на автобусах і автобуси мають до 50 місць.

Постановою Кабінету міністрів про введення адаптивного карантину передбачено: за умови досягнення критеріїв, з 10 червня може бути дозволено відкриття засобів розміщення, що значить, що окрім готелів можна буде відкривати і і санаторії, а також інші місця для відпочинку.

зазначив головний санітарний лікар

Масковий режим та вимога соціального дистанціювання зберігаються попри вже введені пом’якшення карантину, сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на цьому ж брифінгу. 

Зазначимо, що від 5 червня в Україні запроваджуються наступні пом'якшення:

  • прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні пасажирські перевезення авіаційним транспортом;
  • діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів, зокрема дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більше ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно;
  • особам, які досягли 60-річного віку, дозволяється не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції;
  • можуть поновити діяльність заклади, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Відновлення авіаперевезень Україною: куди полетять перші пасажири

Відновлення авіаперевезень Україною: куди полетять перші пасажири

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація