Головному інфекціоністу США погрожують через поради щодо боротьби з коронавірусом

Головному інфекціоністу США погрожують через поради щодо боротьби з коронавірусом

Фото: УНІАН

Він хотів би, щоби переслідування та погрози припинилися.

Головний національний експерт з інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі разом із дружиною та доньками продовжує регулярно отримувати погрози через свої поради щодо боротьби з пандемією COVID-19.

Про це він розповів у коментарі для CNN у п'ятницю, 4 вересня.

"Щодо сутичок із людьми, які погрожують мені, моїй сім'ї, моїй дружині та донькам, то ситуація не покращилася", - повідомив він.

Він додав, що його дружина "чудово справляється" із пандемією, а доньки - сильні, однак, він хотів би, щоби переслідування та погрози припинилися.

"Мені все одно, що вони роблять це зі мною. Мені байдуже, насправді, - заявив Фаучі. - Але мені дійсно не подобається бачити, як мою дружину та моїх дітей переслідують".

У тому, що відбувається, головний інфекціоніст США винуватить розкол у суспільстві.

Нагадаємо, наприкінці липня Фаучі повідомив, що разом із родиною отримав низку листів із "серйозними погрозами". 

"Є люди, які дуже розлючені, бо думають, що я втручаюся у їхнє життя, тому що проштовхую програму охорони здоров'я, - сказав він. - Не лише ненависть, але й серйозні погрози проти мене - це недобре".

Він розповів, що й раніше зіштовхувався з критикою, зокрема під час своїх досліджень щодо пошуку лікування ВІЛ/СНІДу, однак нині, зазначив, "є суттєва різниця через велику кількість гніву".

Під час пандемії COVID-19 Фаучі неодноразово виступав проти американського президента Дональда Трампа, рекомендуючи не поспішати із відновленням економіки, не відкривати школи, а також носити захисні маски. Він також наполягав на закритті бізнесу на початку спалаху нової коронавірусної інфекції. 

Через це його неодноразово критикував і сам Трамп, який на початку липня в одному з інтерв'ю заявив, що "Фаучі милий чоловік, який допустив багато помилок"

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

ВООЗ офіційно визнала, що пандемія вплинула на ментальне здоров'я людей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація