Головний санітарний лікар розповів, де найбільша кількість повторного зараження коронавірусом

Головний санітарний лікар розповів, де найбільша кількість повторного зараження коронавірусом

Фото: pixabay.com

За словами Віктора Ляшка, антитіла тримаються в крові 3-4 місяці, в декого — до 6 місяців.

У Чернівецькій області — найбільша кількість випадків повторного інфікування коронавірусом. Це явище радше виключення, аніж правило.

Про це сьогодні, 8 жовтня, на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає "Молодий Буковинець".

"В нас не багато випадків повторного інфікування, це Чернівецька область заявила про 17 випадків, і до цього було 3-4 зафіксованих випадки по Україні. Але це питання важливе для нас, адже наближається час, коли буде запропонована масова імунопрофілактика проти коронавірусної хвороби", — зазначив Віктор Ляшко.

Він також зазначив, що антитіла, після перенесення хвороби, тримаються в крові 3-4 місяці, в декого — до 6 місяців.

"Питання, чи вони залишають імунну відповідь, чи антитіла втрачаються і людина може повторно інфікуватися, ще досліджується", — додав він.

За його словами, масових повторних інфікувань у світі поки що не зареєстровано

"Повторне інфікування — це більше виняток, ніж правило. Такі випадки трапляються, трапляються у світі. Але заяви Всесвітньої організації охорони здоров'я, що повторне інфікування — це правило і всі можуть можуть інфікуватися, немає. Це виняток з правил, розглядаються причини, чому так відбувається", — пояснив головний санітарний лікар України.

Нагадаємо, в Чернівецькій ОДА заявили, що на Буковині коронавірусом повторно захворіли близько 20 осіб. У деяких пацієнтів спостерігалася важка форма COVID-19. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація