Головний інфекціоніст США спрогнозував розвиток ситуації із коронавірусом та появу вакцини

Головний інфекціоніст США спрогнозував розвиток ситуації із коронавірусом та появу вакцини

Фото: Associated Press

Також Фаучі порівняв пандемію COVID-19 із раннім етапом поширення ВІЛ.

Сполученим Штатам Америки треба готуватися до складної ситуації із коронавірусною хворобою COVID-19 протягом інфекційного сезону осені та зими. У цей період ситуація "не буде простою".

Про це заявив головний експерт уряду США з інфекційних захворювань доктор Ентоні Фаучі під час панельної дискусії із докторами Гарвардської медичної школи, повідомляє "Голос Америки".

За його словами, випробування вакцини проти коронавірусу "просуваються дуже добре". Вакцина може стати доступною наприкінці 2020 року, або ж на початку наступного. Однак, попри впевненість у цьому, більшість населення країни не пройде вакцинацію до кінця 2021 року.

"Якщо йдеться про повернення до певного рівня норми, яка була до коронавірусу, то це триватиме протягом 2021 року, навіть ближче до кінця 2021-го", — заявив Фаучі.

Також Фаучі порівняв пандемію COVID-19 із раннім етапом поширення ВІЛ: "Ніколи не недооцінюйте потенціал пандемії. І не намагайтесь бути надміру оптимістичними".

Говорячи про політичні мітинги, інфекціоніст зазначив, що перебування зовні не гарантує захисту від коронавірусу "особливо, якщо ви у натовпі й не маєте маски".

Нагадаємо, Ентоні Фаучі заявив, що у США "серйозно сумніваються" у тому, що зареєстрована в Росії вакцина від нового типу коронавірусу COVID-19 є "безпечною та ефективною".

Коронавірусний антирекорд: у США кількість хворих перевищила 6 мільйонів

Коронавірусний антирекорд: у США кількість хворих перевищила 6 мільйонів

Повʼязані теми:

Наступна публікація