Головний епідеміолог США розповів, що захистить від COVID-19 краще, ніж вакцина

Головний епідеміолог США розповів, що захистить від COVID-19 краще, ніж вакцина

Фото: Associated Press

Редфілд зазначив, що маска - найважливіший засіб захисту громадського здоров‘я.

Директор Центрів з контролю та запобігання захворюваностям США Роберт Редфілд наголосив на існуванні наукових доказів того, що носіння маски справді захищає від коронавірусної інфекції.

"Маска - найважливіший засіб захисту громадського здоров‘я, який ми маємо", - заявив Редфілд під час слухань в комітеті Сенату США, повідомляє Голос Америки у четвер, 17 вересня.

"Ми маємо чіткі наукові докази, що це працює...Я навіть скажу, що ця маска більш гарантовано захистить мене від COVID-19, ніж коли я прийму вакцину від COVID-19, бо імуногенність може складати 70 відсотків, і якщо вакцина не викличе у мене відповідної реакції імунної системи, вона мене не захистить, а ця маска - так", - зазначив він.

Він закликав американців, особливо молодь, носити маски і сказав, що за умови масового носіння масок, пандемію можна приборкати за 6-12 тижнів.

За оцінками Редфілда, вакцина від коронавірусу стане доступною широкому загалу лише восени 2021 року, а невеликі поставки коронавірусної вакцини стануть доступними наприкінці цього року.

Своєю чергою, оцінки Редфілда заперечив президент США Дональд Трамп. За словами американського президента, У США масштабний розподіл серед населення вакцини проти коронавірусу стартує в жовтні 2020 року, а до грудня буде готово 100 мільйонів доз вакцини. 

Тим часом у Британії випробують інгаляційні вакцини від коронавірусу.

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Повʼязані теми:

Наступна публікація