Головна лікарка Канади порадила займатися сексом у масці та уникати поцілунків під час пандемії

Головна лікарка Канади порадила займатися сексом у масці та уникати поцілунків під час пандемії

Фото: Associated Press

Сексуальна активність з новими партнерами збільшує ризик зараження.

Для зменшення ризику зараження COVID-19 під час пандемії варто відмовитися від поцілунків із новими людьми та почати займатися сексом у масці, яка б закривала ніс та рот. 

Про це заявила головна санітарна лікарка Канади Тереза ​​Там, повідомляє CNN.

"Поточні дані вказують на дуже низьку ймовірність зараження новим коронавірусом через сперму або вагінальні рідини. Однак, навіть якщо люди не мають симптомів, сексуальна активність з новими партнерами збільшує ризик зараження або передачі COVID-19 через тісний контакт, зокрема через поцілунки", - зазначила вона.

Під час сексу, каже посадовиця, варто уникати положення, при якому партнери перебувають обличчям до обличчя. Окрім того, потрібно стежити один за одним і в жодному разі не вступати в статевий зв'язок із людиною, яка має симптоми коронавірусу.

Головна лікарка Канади також запропонувала "обмежити вживання алкоголю та інших речовин, щоб ви та ваші партнери могли ухвалювати безпечні рішення". Тереза ​​Там наголосила на важливості безпечного сексу, зокрема, із використанням засобів контрацепції та знанням як свого статусу ІПСШ, так і партнера.

Від початку пандемії у Канаді новим коронавірусом заразилися понад 129 тисяч людей, 9 135 з яких - померли від ускладнень захворювання.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що пандемія коронавірусу вже вплинула на ментальне здоров'я мільйонів людей у всьому світі. Страх захворіти, померти, інфікувати інших, втратити роботу - це те, що турбує нас найчастіше. В Україні серед тих, хто звертається за допомогою до психологів, кожному другому діагностують тривожний розлад. 

Коронавірусний антирекорд: в Україні за добу з діагнозом COVID-19 померли 54 людини

Коронавірусний антирекорд: в Україні за добу з діагнозом COVID-19 померли 54 людини

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація