Голова Львівської ОДА закликав прийти до реанімації нардепа, який назвав COVID-19 "вигаданою хворобою"

Голова Львівської ОДА закликав прийти до реанімації нардепа, який назвав COVID-19 "вигаданою хворобою"

Фото: Максим Козицький / Facebook

Козицький пропонує депутату заявити про "вигадку" хворим і лікарям.

Голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький звернувся до народного депутата від "Слуги народу" Юрія Камельчука, який в одному з ефірів заявив, що коронавірус є вигаданою хворобою. Козицький запропонував нардепу прийти до реанімації та "подивитися в очі" медикам і тим, хто хворіє.

Про це 15 грудня він написав у Facebook.

"Другий день не вщухають емоції у ЗМІ щодо заяви Юрія Камельчука, який стверджує, що COVID-19 є вигадкою. Мені прикро чути такі речі від народного обранця у той час, коли більшість ресурсів нашої країни спрямовані на боротьбу з пандемією. Хочу запевнити шановного Юрія Камельчука – коронавірус існує. І щоб він упевнився у цьому, особисто запрошую його до будь-якої лікарні області, щоб він заявив про "вигадку" хворим та лікарям. Подивився в очі всім, хто хворіє чи, на жаль, втратив своїх рідних, медичним працівникам, які працюють понаднормово та рятують життя", — йдеться у повідомленні. 

Голова ОДА висловив сподівання, що у нардепа "вистачить мужності робити такі заяви не лише в теплих студіях ефірів, а й у реанімаційних палатах лікарень області, депутатське посвідчення від якої він отримав".

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, не довіряє жодній у світі вакцині від коронавірусу, оскільки, на його переконання, COVID-19 нібито "вигадана" хвороба. Також нардеп заявив, що витрати на закупівлю вакцин — нібито "пастка". 

Пізніше Камельчук дещо змінив свою думку щодо COVID-19, але вважає, що статистикою із захворюванням, мовляв, маніпулюють на світовому рівні. Нардеп заявив, що вже вірить у хворобу і в те, що коронавірусом інфікуються люди. Водночас він не відходить від своєї позиції й далі твердить, що ще 2015 року про коронавірус знали в одній із африканських країн і деякі турагентства вже не рекомендували туди їхати. 

Що відбувається з реальним рівнем захворюваності на коронавірус в Україні

Що відбувається з реальним рівнем захворюваності на коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація