Годують голодних та приймають утомлених: у Тернополі попри карантин працює ресторан, що став "Братством лисих"

Годують голодних та приймають утомлених: у Тернополі попри карантин працює ресторан, що став "Братством лисих"

Фото: УНІАН

Власник ресторану запевняє, що дотримуються усіх санітарних вимог і від початку пандемії COVID-19 у закладі жоден працівник не захворів.

У центрі Тернополя уже другі заборонені вихідні працює ресторан "Леліва", який на суботу та неділю перетворюється на трапезну релігійної організації "Братство лисих", яка годує своїх так званих "парафіян".

Про це йдеться 21 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

Також вдруге на карантинні вихідні поруч відкривається монастир, який ще у п'ятницю був хостелом. І тут, і там збираються незвичні віряни, які називають себе "протестантами проти карантину".

Віряни "Братства Лисих", які їдять у трапезній, кажуть, що вони хоч не лисі, але солідарні з братством.

Офіціант Сергій, як член новоспеченої релігійної організації, каже, що уже другі вихідні годують голодних та приймають утомлених. За законами їхнього братства відмовити не можуть нікому, бо "служать протестантам карантинних вихідних".

Засновник "Братства лисих", голомозий "пастор", власник двох ресторанів, ідейний натхненник трапезної, борець з карантинними вихідними, підприємець Тарас Ковальчук з кіпою документів чекає на черговий рейд поліцейських без остраху.

"Є заява від власника приміщення, що він не заперечує про використання його приміщення для релігійної організації, на зібрання і у нас є договора про те, що на вихідні дні релігійна організація в цих приміщеннях засідає", - пояснив ресторатор.

До того ж збори "лисого братства" проведені, статут затверджений, подання на реєстрацію релігійної організації в державні органи надіслано.

"Це питання відповіді на абсурдність дій уряду. Ми робили пікети, ми робили протести, ми писали звернення, ми говорили з облдержадміністрацією, ми казали: "Люди, не вводьте карантин вихідного дня, бо це реально біда для нашого бізнесу". Але нас ніхто не хоче чути", - каже Тарас Ковальчук.

Церква у ресторані: тернопільський ресторатор оминув карантин вихідного дня

Церква у ресторані: тернопільський ресторатор оминув карантин вихідного дня

Правоохоронці навідуються із перевіркою, але в заклад потрапити не можуть і покидають його, не зафіксувавши порушення карантину вихідного дня. Власник ресторану доводив, що перед ними засновник релігійної організації, яка очікує на реєстрацію, але уже діє. Тому заходити на релігійне зібрання зараз недоречно.

Сам ресторатор повернувся усередину. Запевняє, що дотримуються усіх санітарних вимог і від початку пандемії COVID-19 у закладі жоден працівник не захворів.

До речі, інші ресторани у Тернополі теж працюють, бо місто виступило проти карантину вихідного дня. Але поліція там фіксує порушення, щоб передати матеріали до суду.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація