"Гнійник, який треба видавлювати": Мосейчук пояснила, чому у "Право на владу" запросили противника вакцинації

"Гнійник, який треба видавлювати": Мосейчук пояснила, чому у "Право на владу" запросили противника вакцинації

Своєю чергою Михайло Радуцький наголосив, що у країнах Європи, скажімо Великій Британії, Мілютіна вже б давно відправили за ґрати за його антивакцинаторську пропаганду.

Юрист, представник ГО “Вакцинація: вільний вибір” Захар Мілютін, який у студії відстоював позиції антивакцинаторів, та голова Комітету ВР із питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький посперечалися у прямому ефірі щодо щеплення від COVID-19.

Про це йдеться у ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

Радуцький наголосив, що у країнах Європи, скажімо Великій Британії, Мілютіна вже б давно відправили за ґрати за його антивакцинаторську пропаганду.

Михайло Радуцький: "Я би хотів нагадати шановному юристові, що в таких країнах, як Велика Британія, Італія, ви вже за цей час, що ми перебуваємо у студії, наговорили на 8-10 років в’язниці. Ви злочинець, на вашій совісті — 700 померлих на добу".

Своєю чергою ведуча Наталія Мосейчук пояснила Радуцькому, чому Мілютіна запросили до студії: "Ви повинні подивитися, яким мороком живе половина країни. Пан Захар тут, тому що такі люди існують, це логіка нашої редакції. Треба показувати, що думки пана Захара — це гнійник, який треба видавлювати. І ми це робимо у прямому ефірі".

Раніше Радуцький нагадав Шуфричу, що фракція ОПЗЖ не голосувала за чимало важливих медичних рішень.

Читайте також: 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцинація від COVID-19
Наступна публікація