Генеральний директор компанії-розробника хоче бути "серед тих перших", хто прийме вакцину проти COVID-19

Генеральний директор компанії-розробника хоче бути "серед тих перших", хто прийме вакцину проти COVID-19

Фото: Associated Press

Бурла хоче продемонструвати світу, що він перший.

До кінця 2020 року у американського фармацевтичниго гіганта Pfizer Inc, ймовірно, будуть готові мільйони доз вакцини проти коронавірусу, і генеральний директор компанії готовий бути одним із перших, хто її зробить.

"Мангеттенський виробник ліків розраховує провести до 50 мільйонів доз вакцини усьому світу цьогоріч і перебуває в "дуже й дуже гарній ситуації", бо ж матиме до кінця 2021 року під рукою 1,3 мільярда доз", — сказав CNN виконавчий директор Альберт Бурла в понеділок, 9 листопада.

Бурла, якому вже за 50, зізнався, що дуже хотів би отримати її (вакцину. — Ред.) одним із перших, щоб продемонструвати світу, що саме він перший.

"Нам необхідно враховувати деякі етичні міркування — наприклад, якщо у нас є обмежена кількість доз, я не знаю, чи порекомендує уряд людям мого віку бути одними з тих перших, хто отримає вакцину, тому я хочу поважати це. Але я намагатимусь їх переконати", — сказав він CNBC.

Нагадаємо, що перші проміжні результати випробувань показали, що вакцина, розроблена американським фармацевтичним гігантом Pfizer Inc спільно з німецькою компанією BioNTech, є більш ніж на 90% ефективною. Результати виявилися набагато кращими, ніж більшість експертів сподівалася. У фінальній (третій) фазі випробувань вакцини взяли участь понад 43 тисячі людей у США та п'яти інших країнах, які не мали доказів попередньої коронавірусної інфекції. В результаті вдалося запобігти появі понад 90% заражень коронавірусом — cеред всієї кількості добровольців зафіксовано 164 випадки COVID-19. 

Європейська комісія вже має намір підписати договір про закупівлю близько 300 млн доз вакцини від коронавірусу розробки виробників Pfizer та BioNTech.

Американська і німецька компанії тестують вакцину від коронавірусу

Американська і німецька компанії тестують вакцину від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація