Газета New York Times опублікувала на першій шпальті імена жертв коронавірусу

Газета New York Times опублікувала на першій шпальті імена жертв коронавірусу

Фото: New York Times

Журналісти хотіли відзначити, що країна наближається до 100 тисяч жертв від хвороби.

У неділю, 24 травня, відома американська газета New York Times присвятила першу смугу жертвам коронавіруса та опублікувала список прізвищ загиблих в США.

Про це повідомляється на сайті видання.

Друкована версія видання вийшла під заголовком: "Число жертв наближається до 100 тис., незліченні втрати", який супроводжується коротким некрологом. "У списку не просто імена, це - ми", - йдеться в підзаголовку публікації.

Автори статті зазначають, що вплив коронавірусу на США неможливо виміряти числами.

"Коли країна наближається до похмурої позначці в 100 тис. смертей через вірус, New York Times вивчила некрологи і повідомлення про смерть людей. Ця тисяча осіб - тільки один відсоток зі списку померлих", - уточнили у газеті.

Журналісти також згадали в статті вік, місце проживання та короткий опис або рід занять тисячі з померлих пацієнтів з коронавірусом. Опублікований на першій шпальті список продовжується в газеті на 22 сторінці.

Нагадаємо, 22 травня президент США Дональд Трамп наказав на три дні приспустити прапори у пам'ять про жертв пандемії COVID-19. "Я приспущу прапори на всіх федеральних будівлях та національних пам’ятках впродовж наступних трьох днів у пам’ять про американців, яких ми втратили через коронавірус", - заявив він.

Повʼязані теми:

Наступна публікація