Франція повернулася до жорсткого локдауну: які обмеження запровадили в країні

Франція повернулася до жорсткого локдауну: які обмеження запровадили в країні

Фото: Associated Press

Країна бореться з другою хвилею коронавірусу.

Франція бореться з другою хвилею коронавірусу. Країна повернулася до жорстких обмежень через зростання захворюваності — за добу додалося ще 36 тисяч нових випадків.

Які обмежувальні заходи запроваджуються і як до цього ставляться французи — у сюжеті ТСН.Ранок.

Від п’ятниці у Франції знову виходити з дому можна лише на роботу, за харчами, до лікаря або відвести дітей до школи. Цього разу дитячі садочки та школи залишаться відкритими. Університети переходять на дистанційне навчання.

Ресторани, бари й усі непродуктові крамниці будуть закриті. Транспорт працюватиме у звичному режимі, аби люди могли їздити на роботу, а от пересуватися між містами знову заборонено.

За словами французського президента Еммануель Макрон завив, що економіка країни не має зупинитися. "Щойно ми подолаємо пік епідемії, всі ці інструменти мають дозволити нам протриматися доти, доки вакцина не стане доступною Дорогі співвітчизники, всі ми здивовані прискоренням епідемії", - заявив він.

Франція на карантині: як країна бореться з другою хвилею і чи не протестують французи

Франція на карантині: як країна бореться з другою хвилею і чи не протестують французи

Розмір штрафів за порушення карантину має підтвердити прем’єр міністр. За попередньою інформацією, йтиметься про 135 євро за перше порушення, і 1500 євро — за рецидив. Маски залишаються обов’язковими на вулиці, в усіх громадських місцях, в навчальних закладах і офісах. 

За останніми опитуваннями дві третини французів підтримують карантинні заходи, аби загальмувати епідемію. Утім, кожен третій вже зіштовхувався з періодами інтенсивного стресу через загрозу хвороби близьких або економічну ситуацію.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація