Філіппінський міністр вдруге отримав позитивний тест на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
464
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Філіппінський міністр вдруге отримав позитивний тест на коронавірус

Фото: Associated Press

Уперше в нього виявили COVID-19 у березні.

17 серпня міністр внутрішніх справ Філіппін Едуардо Ано повідомив, що отримав повторний позитивний результат на коронавірус.

Про це повідомляє AFP.

Минулого тижня в нього з'явилися симптоми захворювання, а в суботу, 15 серпня, він здав тест перед зустріччю з президентом та іншими представниками влади.

Уперше діагноз COVID-19 йому поставили ще в березні, але тоді в нього не було ознак хвороби. 

Останні дослідження показують, що інфіковані коронавірусом накопичують антитіла приблизно через тиждень після зараження або появи симптомів. Але вчені досі не впевнені, чи з'являється в організму імунітет, достатній для боротьби з повторною атакою вірусу, і якщо так - то як надовго.

Деякі дослідження показали, що видужалі можуть втратити імунітет протягом місяців або навіть тижнів.

Заступник міністра охорони здоров'я Марія Розаріо Верджера повідомила, що експерти аналізували симптоми Ано, його попередній позитивний тест і результати лабораторних досліджень, аби визначити, чи є це повторним інфікуванням. 

"Не будемо називати це повторним зараженням. Наукове співтовариство ще не визнало, що відбувається повторне зараження", - застерегла Верджера.

Кількість випадків коронавірусу в країні перевищила 160 тисяч - найвищий показник в Південно-Східній Азії. Понад чверть випадків - активні. 

Нагадаємо, у Китаї упродовж восьми тижнів перевіряли у людей, які перехворіли на COVID-19, рівень антитіл у крові. В Україні теж проводять схоже дослідження. І виявляється, що імунітет залежить від того, наскільки тяжкі симптоми мав хворий

Наступна публікація