Фармкомпанія AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу, які зупиняли через хворобу

Фармкомпанія AstraZeneca відновила випробування вакцини від коронавірусу, які зупиняли через хворобу

Фото: УНІАН

У Департаменті охорони здоров'я Великої Британії підтвердили, що вакцинація волонтерів може бути подовжена.

Фармацевтична англо-шведська компанія AstraZeneca, яка спільно з Оксфордським університетом розробляє вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19, відновила її випробування після припинення через раніше виявлену хворобу в одного з добровольців.

Про це повідомляє пресслужба фармкомпанії.

Водночас у компанії не уточнили, чим саме захворів учасник дослідження і які він мав проблеми зі здоров'ям.

"Клінічні випробування вакцини від коронавірусу AZD1222 були відновлені в Британії після отримання підтвердження від регулятора - Управління по контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення (MHRA) - про те, що продовження випробувань безпечно", - йдеться в повідомленні AstraZeneca.

Зазначимо, що вакцина проти коронавірусу від AstraZeneca є однією з декількох у світі, яка дійшла до третього етапу випробувань - масштабного дослідження на тисячах добровольців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фармацевтична компанія AstraZeneca призупинила усі клінічні випробування вакцини від COVID-19 після того, як в одного із волонтерів виявили незрозумілу хворобу.  

Як повідомлялося, Єврокомісія попередньо домовилася з розробником вакцини від коронавірусу BioNTech-Pfizer  щодо її закупівлі, коли її випустять. Попередня угода передбачає придбання від імені країн ЄС 200 млн доз вакцини, з можливістю подальшої закупівлі ще 100 млн доз, якщо вакцина виявиться безпечною та ефективною. 

Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Повʼязані теми:

Наступна публікація