Facebook розробив інструмент, що дозволить просити допомоги у сусідів на карантині

Facebook розробив інструмент, що дозволить просити допомоги у сусідів на карантині

Photo by Kon Karampelas on Unsplash

Користувачі можуть бачити оголошення в радіусі 80 кілометрів від їхнього місця розташування.

У соцмережі Facebook оголосили про запуск нового інструменту, що дозволить користувачам пропонувати або просити допомоги під час пандемії коронавірусу у своїх сусідів. Про це повідомляє CNN.

Нова функція "Допомога спільноти" дозволяє попросити про щось, виконати доручення або пожертвувати кошти.

Користувачі можуть бачити оголошення в радіусі 80 кілометрів від їхнього місця розташування. У соцмережі заявили, що побачили багато подібних прохань від користувачів і вирішили спростити їм пошук допомоги, запустивши спеціальну функцію.

За своїм функціоналом інструмент схожий на соцмережу для місцевих спільнот та районів Nextdoor. Там користувачі діляться місцевими новинами про коронавірус, збирають медикаменти для інших та продають товари першої необхідності.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація