Епідемія коронавірусу в Україні насичується і виходить на плато — лікар-інфекціоніст

Епідемія коронавірусу в Україні насичується і виходить на плато — лікар-інфекціоніст

Медик назвав фактори, які вплинули на загальну тенденцію до зниження інфікування коронавірусом.

Коронавірус в Україні останні дні демонструє певне зниження кількості інфікованих. Статистика захворюваності 9 і 10 грудня вже дозволить зрозуміти, чи дійсно Україна вийшла на плато з COVID-19.

Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповів лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта.

"Є таке поняття, як насичення епідемії. Напевне, зараз ми будемо спостерігати перше плато. Йде тенденція до стабілізації нових випадків. Зараз відбувається зменшення кількості через різні причини. Це питання дотримування обмежувальних заходів, правильне використання масок, дотримання дистанції, а також певні обмеження. Зменшилася кількість контактів між людьми, люди менше подорожують", – розповів лікар.

Медик пояснив, що плато епідемії передбачає, що кількість нових випадків захворювання відрізнятиметься від попередніх показників у межах 10%. А статистика захворюваності 9-10 грудня дозволить зрозуміти, чи дійсно Україна вийшла на плато з COVID-19.

"Тенденція до зменшення нових випадків спостерігається у європейському регіоні. В окремих країнах кількість випадків зменшилася на 50%. Загалом певні тенденції можемо переносити і на Україну", – додав інфекціоніст.

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН.ua головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький прогнозує, що коронавірус в Україні зникне після третьої хвилі.

За минулу добу від коронавірусу одужало на 2 тисячі українців більше, ніж захворіло

За минулу добу від коронавірусу одужало на 2 тисячі українців більше, ніж захворіло

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація