Експерти ВООЗ готуються вирушити до Китаю для з'ясування походження коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
734
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експерти ВООЗ готуються вирушити до Китаю для з'ясування походження коронавірусу

Фото: Associated Press

Місія ВООЗ вже побувала у Китаї в серпні цього року та створила підґрунтя для подальшої спільної роботи.

Офіційний Пекін запевнив Всесвітню організацію охорони здоров'я у тому, що міжнародна група експертів незабаром зможе поїхати до Китаю для встановлення походження COVID-19.

Про це у понеділок, 23 листопада, повідомив директор програми надзвичайних ситуацій ВООЗ Майкл Раян, про що з посиланням на AFP пише The Guardian.

"Ми очікуємо і маємо підтверження від наших китайських урядових колег, що поїздка відбудеться і якомога швидше, - заявив Раян. - Потрібно, щоб міжнародна команда приєдналася до наших китайських колег, подивилася на результати та висновки їхніх досліджень та перевірила дані на місці".

Райан оцінив "величезну кількість наукових розслідувань", проведених китайцями, але сказав, що міжнародні експерти повинні приєднатися "для того, щоб міжнародне співтовариство могло заспокоїтись". "Це надзвичайно важливо, і ми продовжуємо сподіватися, що так буде", - додав він.

Нагадаємо, що ВООЗ вже кілька місяців працює над організацією поїздки до Китаю групи міжнародних експертів із епідеміологами та спеціалістами з охорони здоров'я, які допоможуть дослідити тваринне походження нової пандемії коронавірусу та те, як вірус вперше передався людям.

Місія ВООЗ вже побувала у Китаї в серпні цього року та створила підґрунтя для подальшої спільної роботи із встановлення походження вірусу. За підсумками зустрічі, експерти організації спільно з китайськими розробили програму роботи міжнародної групи, до якої увійдуть провідні вчені і дослідники з Китаю та всього світу. Очолювати групу мала ВООЗ. Однак, дата основної поїздки до КНР досі залишається невідомою. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина.

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
734
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація