Експерти в США рекомендують схвалити вакцину Pfizer і BioNTech, яка "суттєво захищає" від коронавірусу

Експерти в США рекомендують схвалити вакцину Pfizer і BioNTech, яка "суттєво захищає" від коронавірусу

Фото: Associated Press

Остаточне рішення FDA очікується у неділю, 13 грудня.

У США група експертів Управління з санітарного нагляду за якістю продовольства та медикаментів МОЗ (FDA) рекомендувала схвалити екстрене використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від COVID-19.

Про це у четвер, 10 грудня, повідомляє The Hill.

Зазначається, що 17 членів консультативної ради FDA дійшли до висновку, що безпека та ефективність препарату перевищують ризики для використання особами віком від 16 років. Водночас четверо експертів висловилися проти цієї позиції, тоді як ще один - утримався.

Як пишуть у виданні, FDA не зобов'язане виконувати рекомендації консультативної ради. Втім, схвалення вакцини від Pfizer та BioNTech очікується вже найближчим часом. Одразу після офіційного рішення влада США розпочне розподілення мільйонів доз препарату по всій країні.

Засідання Управління з санітарного нагляду за якістю продовольства та медикаментів заплановане на неділю, 13 грудня. Нагадаємо, цього тижня FDA підтвердило, що вакцина від коронавірусу, розроблена Pfizer та BioNTech, "суттєво захищає" від COVID-19. Експерти зазначили, що препарат забезпечує надійний захист від коронавірусу протягом приблизно 10 днів. 

Тим часом цю вакцину вже схвалили щонайменше у чотирьох країнах світу, зокрема у Великій Британії, Бахрейні, Канаді та Саудівській Аравії. Більше того, Велика Британія першою в світі розпочала масове щеплення від коронавірусу. Детальніше - за посиланням.

Водночас американські експерти заявляють, що щеплення не матимуть значного впливу на кількість госпіталізацій та смертей аж до пізньої весни.

Хакери викрали дані про вакцину проти COVID-19 з агентства ЄС

Хакери викрали дані про вакцину проти COVID-19 з агентства ЄС

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація