Експерти в Китаї схвалили вакцину Sinopharm, яка захищає від коронавірусу на 79%

Експерти в Китаї схвалили вакцину Sinopharm, яка захищає від коронавірусу на 79%

Фото: Associated Press

Вакцина відповідає стандартам ВООЗ та китайського регулятора NMPA.

Експерти Національного управління медичної продукції (NMPA) Китаю схвалили використання вакцини від COVID-19, розробленої Пекінським інститутом біологічних продуктів.

Про це у четвер, 31 грудня, повідомляє Xinhua News Agency.

Проміжний аналіз даних клінічних випробувань третьої фази показав, що відповідний препарат є на 79,34% ефективним у боротьбі з COVID-19. Отже, вакцина відповідає стандартам Всесвітньої організації охорони здоров'я та NMPA.

Зазначається, що Пекінський інститут біологічних продуктів є підрозділом національної фармацевтичної групи Sinopharm.

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення вакциною від COVID-19 Sinopharm, ще коли препарат перебував на стадії клінічного випробування. Екстрену ін'єкцію отримали, зокрема, китайські урядовці, студенти та робітники, які виїжджали за кордон. 

Зазначимо, що Sinopharm розробляє дві з п'яти китайських кандидатів у вакцини, які проходять міжнародні клінічні випробування. Раніше їх, а також кандидата від компанії Sinovac, схвалили для екстреного використання поза клінічними випробуваннями. 

Нагадаємо, що екстрене використання китайської вакцини від коронавірусу компанії Sinopharm також схвалила влада Об'єднаних Арабських Еміратів, заявивши, що за підсумками третьої стадії клінічних досліджень препарат ефективний на 86%.

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація