Джонсон самоізолювався після того, як без маски та дистанції контактував із хворим на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Джонсон самоізолювався після того, як без маски та дистанції контактував із хворим на коронавірус

Фото: Associated Press

Джонсон не має симптомів коронавірусу та добре почувається.

У неділю, 15 листопада, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон самоізолювався через контакт із хворим на COVID-19 депутатом.

Про це повідомляє The Guardian із посилання на офіційну резиденцію на Даунінг-стріт.

Напередодні, а саме у четвер, британський політик взяв участь у 35-хвилинній зустрічі з невеликою групою депутатів-консерваторів, один з яких, Лі Андерсон, згодом отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Зазначається, що Джонсон не має симптомів та добре почувається, однак, змушений самоізолюватися з міркувань безпеки.

Водночас на оприлюдненій хворим на коронавірус Лі Андресоном світлині видно, що під час зустрічі посадовці не дотримувалися дистанції та перебували без захисних масок. 

Breakfast With The PM. This morning I met with the PM at Number 10. I was there with my wish list for Ashfield and Eastwood. Investment is coming, you have my word on that.

Опубліковано Lee Anderson MP Четвер, 12 листопада 2020 р.

Нагадаємо, що 6 квітня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон опинився у реанімації. Усього за добу у 55-річного британського політика суттєво посилилися симптоми COVID-19. За порадою медичної бригади лікарні Святого Томаса в Лондоні, де він проходив лікування, Джонсона помістили у відділення інтенсивної терапії. 

Прем'єра виписали з лікарні 12 квітня, а вже 27 числа, після остаточного одужання, він повернувся до офіційної резиденції на Даунінг-стріт.

Як повідомлялося, у Великій Британії до 2 грудня будуть діяти нові карантинні обмеження через стрімке поширення COVID-19. Зокрема, зачиняться розважальні заклади та крамниці, за винятком тих, які пропонують предмети першої необхідності та харчі. 

До того ж, мешканці країни повинні будуть перебувати більшість часу вдома і виходити на вулиці тільки у важливих справах, наприклад, на роботу або навчання: школи, коледжі та університети будуть працювати і надалі.

Окрім того, будуть заборонені зустрічі для людей, які проживають окремо. 

Країни Європи посилюють карантинні обмеження

Країни Європи посилюють карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація