Двохвильовий перебіг хвороби: столичні медики розповіли про симптоми у заражених коронавірусом пацієнтів

Двохвильовий перебіг хвороби: столичні медики розповіли про симптоми у заражених коронавірусом пацієнтів

Фото: УНІАН

В Олександрівській лікарні із підтвердженим COVID-19 перебувають 37 пацієнтів.

У хворих на нову коронавірусну інфекцію пацієнтів здебільшого спостерігається двохвильовий перебіг хвороби.

До таких висновків дійшли медики Олександрівської клінічної лікарні Києва, пише головна лікарка Людмила Антоненко у Facebook.

"Спочатку підвищується температура тіла, що триває 2-3 доби, потім відбувається покращення стану до 4-х діб, після чого з’являється кашель, а пневмонія розвивається не раніше 5-7 доби захворювання, - йдеться у дописі. - Хворих турбує сухий кашель, біль у горлі, виражений астено-вегетативний синдром. При рентгенографії не завжди наявні зміни, а на КТ легенів діагностується пневмонія. Частіше пневмонія двобічна, полісегментарна".

Медики уточнюють: в особливій групі ризику пацієнти з цукровим діабетом, гіпертонічною хворобою та надлишковою вагою.

Загалом у столичному медзакладі із підтвердженим COVID-19 перебувають 37 людей. 28 із них мають запалення легенів, четверо у важкому стані у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих, а двоє у вкрай важкому стані залишаються підключеними до апарата екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО). 

Зазначається, що пацієнта А шпиталізували на 11 добу захворювання у важкому стані. Чоловіка одразу помістили до реанімації та підключили до ЕКМО. Пацієнт Б хворіє вже 21 добу, 27 березня його також підключили до ЕКМО. "До захворювання один із них перебував в Іспанії, інший - подорожував до Австрії", - додали у медзакладі.

Нині в Олександрівській лікарні перебувають 25 пацієнтів з підозрою на наявність COVID-19.

А тим часом лікарям вдалося вилікувати від нової коронавірусної інфекції 11 осіб. Медики зазначають: очікують підвищення захворюваності в рази протягом наступних двох-трьох тижнів.

Поточні новини! Сьогодні на лікуванні в інфекційних відділеннях знаходяться 37 пацієнтів з підтвердженим COVID-19, із...

Опубліковано Lyudmila Antonenko Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація