"Думали, що застудилися": у Львові після пишного весілля гості один за одним почали хворіти на коронавірус

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Думали, що застудилися": у Львові після пишного весілля гості один за одним почали хворіти на коронавірус

УНІАН

Після весілля молодята заявили, що добре себе почувають і планують їхати на море.

У Львові в останній тиждень липня молодята вирішили відсвяткувати весілля на 130 осіб у кафе. Невдовзі після заходу захворіли декілька родичів молодят, деякі потрапили до лікарні, де їм підтвердили COVID-19.

Про це розповіла лікарка-епідеміологиня Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко на Facebook-сторінці. 

Молодята хотіли побратися ще у травні, але увесь цей час відкладали через епідемію коронавірусу. В останній тиждень липня таки вирішили відсвяткувати. Всього запросили 180 осіб, однак частина з них відмовилась, тож на святкування у кафе прийшли 130 гостей. 

"Про соціальну дистанцію, звісно, ніхто не згадував. В масках їсти не зручно, танцювати теж... Усі сподівалися, що на весілля прийшли лише здорові (тест на вході з негативним ПЛР ніхто не вимагав ;)) та вживання алкоголю допоможе уникнути хвороби", - пише Наталія Тімко.

Через чотири дні після святкування захворів дехто з родини молодого, а потім дехто з сім'ї молодої. Спершу вони вирішили, що застудилися через кондиціонер. Однак декілька осіб одразу потрапили до лікарні з двобічною пневмонією. Лабораторія підтвердила їм Covid-19.

"Історія триває. Випадки захворювання продовжують реєструватися і серед гостей та їхніх родин. Молодята обурювались: Який карантин? Ми себе добре почуваємо. Ми їдемо на море!!! Один з гостей не захворів, а у реанімацію згодом потрапила його старенька мати, яка з хати не виходила останні кілька років", - додала лікарка-епідеміологиня. 

У зв’язку з цим вона вкотре закликала дотримуватися соціальної дистанції, правил гігієни і носити маску. "Нехтуючи правилами карантину ВИ КАЛІЧИТЕ ЧИЇСЬ ДОЛІ! подумайте про це, коли ідете на гучне весілля, їдете на озеро з великою кількістю людей, збираєте компанію на день народження. Ніхто не може точно знати хворий він чи здоровий, навіть якщо нічого не турбує. Потурбувати може завтра", - написала Тімко.

Нагадаємо, коронавірусом почало заражатися усе більше молодих людей віком від 15 до 24 років. Від початку пандемії втричі зросла кількість молоді, яка підхопила COVID-19. 

Наступна публікація