Дубров: Керівники лікарень надають недостовірну статистику для фінансування НСЗУ

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дубров: Керівники лікарень надають недостовірну статистику для фінансування НСЗУ

Фото: Associated Press

Чому цифри у звітах не відповідають реальності - відповісти не можуть.

Для того, щоб отримати достовірну статистику по лікарнях щодо забезпечення всім необхідним для лікування хворих на COVID - 19, потрібно не брехати.

Про це заявив лікар, президент Асоціації анестезіологів Сергій Дубров в ефірі ток-шоу "Право на владу" 3 грудня.

"Недільний візит міністра в Житомир показав, що у два рази менше кисню було, ніж по статистиці. Сьогоднішній мій візит в один із закладів Київської області - також було менше. Достатньо, але цифра була на 33 точки менша. У 80% вони вкладаються", - зазначив експерт.

Для того, щоб отримати достовірну статистику, потрібно не брехати керівникам закладів охорони здоров'я. За словами лікаря, досить часто можна побачити дописування кисневих точок, дописування кількості бригад анестезіологів для фінансування НСЗУ. Про цю ж причину, чому лікарі завищують статистику заради фінансування від НСЗУ, сказала в ефірі і лікарка-епідеміологиня Національної інфекційної групи з інфекційного контролю Катерина Сояк.

"Це робиться для того, щоб показати, що ми краще, щоб не отримати зверху по голові. Знову-таки, один заклад перевіряємо: за даними звіту, у них 11 пацієнтів на ШВЛ. Проходячи по хворих у відділенні інтенсивної терапії, я бачу п'ять хворих на ШВЛ. Кажу: "Чому у вас в звіті сьогоднішньому в департамент пішло 11?" Відповіді конкретної немає", - резюмує Дубров.

Президент Асоціації анестезіологів розповів, чому керівники медзакладів надають недостовірну статистику  

Президент Асоціації анестезіологів розповів, чому керівники медзакладів надають недостовірну статистику  

Нагадаємо, у неділю, 29 листопада, міністр охорони здоров'я Максим Степанов без попередження поїхав до Житомира, аби перевірити лікарні, які приймають хворих на COVID-19. Найбільше проблем виявив в обласній лікарні – там і кисневих точок удвічі менше, ніж на паперах, і медперсонал не має повного доступу до засобів індивідуального захисту, якими заклад забезпечено повністю.

Заступники міністра охорони здоров'я 29 листопада також здійснили незаплановані інспекції медичними закладами - Ірина Микичак перебувала в Київській області, Віктор Ляшко - у Черкаській області. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація