Друга країна в Європі перетнула позначку в 60 тисяч смертей від коронавірусу

Друга країна в Європі перетнула позначку в 60 тисяч смертей від коронавірусу

Фото: Associated Press

Італія є шостою країною в світі за кількістю смертей серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19.

У неділю, 6 грудня, в Італії повідомили про ще 564 пов'язані з COVID-19 летальні випадки. Таким чином загальний показник смертності від коронавірусу в країні перевищив позначку в 60 тисяч. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що за кількістю смертей Італія наближається до найбільш ураженої пандемією європейської країни Великої Британії, де від ускладнень нової недуги померли 61 342 пацієнти.

Водночас італійські фахівці прогнозують, що добовий приріст пов'язаних із SARS-CoV-2 смертей в країні й надалі сягатиме кількох сотень щонайменше до Різдва, поки на статистику не почнуть впливати запроваджені у минулому місяці карантинні обмеження. 

Втім, щоденний показник нових заражень вже вдалося стабілізувати. Так, у неділю позитивні результати тестів на COVID-19 отримали 18 887 людей - це один із найнижчих показників за останні декілька тижнів.

Італія є шостою країною в світі за кількістю смертей серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19. Урядовці пояснюють значний показник летальних випадків великою часткою населення похилого віку.

Водночас критики наполягають на недоліках в системі охорони здоров'я у регіоні Ломбардія, який найбільше постраждав від пандемії. Там від ускладнень коронавірусу померли близько 23 тисяч пацієнтів.

Від початку пандемії в Італії новим коронавірусом заразилися 1 728 878 людей. З них 60 078 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 913 494 - виписалися з медзакладів.

Нагадаємо, що від 5 листопада в Італії діє комендантська година, а також заборона на пересування. Водночас країна залишається у "десятці" лідерів за числом заражень. 

В Італії через пандемію закликали громадян утриматись від поїздок між регіонами

В Італії через пандемію закликали громадян утриматись від поїздок між регіонами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація