"Друга хвиля наздогнала нас": у Польщі через коронавірус знову посилюють карантин

"Друга хвиля наздогнала нас": у Польщі через коронавірус знову посилюють карантин

Фото: Associated Press

Від 10 жовтня у всій країні вводять масковий режим.

У Польщі від 10 жовтня запроваджують обов'язкове носіння масок у всіх громадських місцях, зокрема, і на вулиці. Посилюють карантинні обмеження у зв’язку зі зростанням кількості інфікованих коронавірусом.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкий, пише wpolityce.pl.

Моравецький уточнив, що запровадження обов'язкового носіння масок - це єдиний спосіб уникнути ще одного тотального локдауну в країні. Таким чином, обмеження "жовтої" карантинної зони розширюють на всю країну. Польський прем'єр також анонсував імовірні нові обмежувальні заходи, які будуть введені в школах.

"Сьогодні у нас рекордне зростання інфекції. У такій динаміці подвоєння кількості нових заражень буде відбуватися кожні три дні. Ми хочемо, щоб це число вирівнялося. Ми хочемо застосувати ту ж стратегію, що й кілька місяців тому... Друга хвиля наздогнала нас, і ми повинні зустріти її рішуче", - сказав Моравецький.

Польський прем’єр уточнив, що в країні зараз є 60% вільних ліжко-місць у лікарнях, призначених для прийому хворих на коронавірус і цю кількість планується збільшити. Крім того, у лікарнях країни станом на сьогодні є понад 500 вільних апаратів ШВЛ.

До слова, за відсутність маски в Польщі можуть оштрафувати на 500 злотих.

МОЗ Польщі напередодні повідомив, що в країні зафіксовано рекордний приріст нових випадків захворювання коронавірусом - 4,2 тисячі інфікованих. Загальна кількість випадків зараження COVID-19 в країні від початку пандемії перевищила 111 тис.

Крім того, посилює карантин і Словаччина. Тепер, ті, хто приїжджають до країни з Чехії, повинні будуть надати негативний тест на коронавірус.

Читайте також:

Нова хвиля коронавірусу у світі: одразу кілька держав повертають карантинні обмеження

Нова хвиля коронавірусу у світі: одразу кілька держав повертають карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Наступна публікація