"Доведеться реагувати дуже швидко": експерти зробили новий прогноз щодо вакцинації проти коронавірусу

"Доведеться реагувати дуже швидко": експерти зробили новий прогноз щодо вакцинації проти коронавірусу

Фото: Associated Press

В ЮНІСЕФ вже закупляють шприци для підготовки до вакцинації від коронавірусу.

Після створення і затвердження вакцини проти коронавірусу усім країнам потрібно буде оперативно реагувати для її отримання. Результати третьої фази випробувань, які тривають нині, будуть відомі на початку наступного року, відповідно, у Всесвітній ;організації охорони здоров'я сподіваються, що від середини 2021 року може розпочатися вакцинація проти COVID-19.

Про це пише Deutsche Welle.

Водночас, очільник Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульрих Монтгомері пояснює, що спочатку треба дочекатися характеристик вакцин, а потім застосовувати. Оскільки вони засновані на різних факрмакологічних принципах, тому деякі можуть виявитись неефективними для літніх людей, яких вакцинуватимуть першими, бо вони перебувають у групі ризику.

Експерти додають, що нинішні результати досліджень вселяють надію, а кілька фармацевтичних концернів вироблятимуть мільйони доз для вакцинації.

Тим часом у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) планують закупити у 2020 році 520 мільйонів шприців для можливої вакцинації від коронавірусу та низки хвороб, а наступного року ця цифра збільшиться до 620 млн. Також фонд вже почав співпрацю з ВООЗ та альянсом з вакцин Gavi для "швидкої, безпечної та ефективної доставки ймовірної ​​вакцини". Але там попереджають, що після створення вакцин усім країнам доведеться реагувати дуже швидко для її отримання. 

"Вакцинація проти COVID-19 в усьому світі буде одним з найбільших зусиль в історії людства", - сказала директорка ЮНІСЕФ ​​Генрієтта Форе. 

Читайте також:

Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1262
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація