Домашній "арешт" та закриті в'їзди: як в умовах карантину живе найбільш заражена коронавірусом область

Домашній "арешт" та закриті в'їзди: як в умовах карантину живе найбільш заражена коронавірусом область

Фото: Фотограф Максим Козменко

У Чернівецькій області хворих на COVID-19 виявляють уже в усіх районах.

Чернівецька область майже повністю ізольована від інших регіонів. Від середи тут ввели особливий режим в’їзду та виїзду. І контролювати закриту територію мають п’ять блок-постів на межі області.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

ПоліцейсЬкі та рятувальники завертають назад людей, які вирішили виїхати за межі Буковини. Так само не пускають до області водіїв та пасажирів з інших областей. Виняток – лише вантажівки з товарами першої необхідності.

"Пропускаємо транспортні засоби, які везуть продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію", - говорить інспекторка патрульної поліції Христина Скрипник.

А від учора жителям області взагалі заборонили виходити з дому. І такий домашній "арешт" пояснюють стрімким погіршенням ситуації. Тільки за останній тиждень кількість хворих на COVID-19 збільшилася вчетверо.

"До понеділка, 6 квітня, 6-ї ранку вимога і прохання - залишайтеся дома. Не шукайте собі додаткових доріг, не придумуйте чому і куди вам потрібно поїхати", - закликав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Після закликів сидіти вдома жителі Чернівців масово кинулись запасатися продуктами – біля магазинів у суботу зранку вишикувались черги в кілька десятків метрів. Люди не приховують, що налякані наростанням епідемії.

Чи допоможуть ці заходи стримати поширення коронавірусу, невідомо. Якщо у перші тижні нові випадки фіксувались лише у кількох селах, зараз хворих виявляють уже в усіх районах області.

Олег Тудан

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація