До США прибула перша партія вакцини проти COVID-19

До США прибула перша партія вакцини проти COVID-19

Фото: Associated Press

Фармгігант Pfizer ще не отримав офіційного дозволу в США.

У США ще в п'ятницю, 27 листопада, вже здійснили першу повітряну поставку вакцин Pfizer з Брюсселя в аеропорт Чикаго. Раніше в компанії повідомляли, що до моменту дозволу не здійснюватимуть поставок.

Як повідомляє CNBC у вівторок, 1 грудня, Федеральна Авіаційна Адміністрація розробляє нові правила для перевізників, щоб забезпечити належну транспортація матеріалів.

Зазначається, що через необхідність у низьких температурах (до -70 градусів за Цельсієм) авіатранспорт вимагає дозволу на перевезення більшої кількості сухого льоду для підтримки температур. Сухий лід має небезпечні випари, через що дозволений обсяг поки обмежено до близько тонни за політ.

Раніше міністр охорони здоров'я США Алекс Азар повідомив, що дозвіл на застосування вакцини від Pfizer, як очікується, Управління з санітарного нагляду США (FDA) видасть на засіданні 10 грудня. 

Вакцина компанії Moderna - друга в черзі на схвалення. Раніше ж FDA повідомило, що проведе засідання, на якому розгляне заявку компанії Moderna на екстрене використання її вакцини від коронавірусу COVID-19, 17 грудня.

Поставками вакцини до різних штатів буде завідувати федеральний уряд, а от розподілом на місцях вже опікуватимуться губернатори.

Таким чином, одразу дві вакцини від коронавірусу, розроблені компаніями Pfizer та Moderna, можуть з'явитися в обігу до Різдва, тобто 25 грудня.

Про те, коли коли українці будуть вакциновані від коронавірусу - у нашому матеріалі.

Вакцина від коронавірусу: компанії Pfizer і BioNTech намагаються зареєструвати свій препарат у Європі

Вакцина від коронавірусу: компанії Pfizer і BioNTech намагаються зареєструвати свій препарат у Європі

Повʼязані теми:

Наступна публікація