До кінця року кількість померлих від коронавірусу в Україні становитиме 20 тисяч — Милованов

До кінця року кількість померлих від коронавірусу в Україні становитиме 20 тисяч — Милованов

Фото: Associated Press

Ексміністр пояснив, чому в Україні не можуть запровадити жорсткий карантин.

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та президент Київської школи економіки Тимофій Милованов каже, що до кінця цього року в Україні кількість померлих від нового коронавірусу COVID-19 становитиме 20 тисяч людей.

Про це він заявив у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 12 листопада.

"У ваших цифрах ми можемо побачити, що 9 тисяч людей загинуло. Це приблизно половину зараз ми бачимо активних випадків з усіх, що є. Помножте це на два — і ви знатимете, що до кінця року загине 20 тисяч людей загалом. Якби не були б змінені критерії у вересні та серпні, за нашим моделюванням... Я маю сказати, що моделі помиляються, тобто, це не абсолютна правда. За нашим моделюванням, кількість загиблих у країні на кінець року була б 4-6 тисяч. Тобто, вже один раз вибрали політичну доцільність — і втратили 14-16 тисяч людей", — зазначив Милованов.

Він додав, що зараз в Україні знову обирають політичну доцільність.

"Чому ми не вводимо жорсткий карантин, який правильно робити? Відповідь на це: тому що у нас немає грошей компенсувати тому бізнесу, який буде змушений не працювати", — зауважив президент Київської школи економіки.

Тимофій Милованов пояснив, чому уряд не впроваджує жорсткий карантин

Тимофій Милованов пояснив, чому уряд не впроваджує жорсткий карантин

Нагадаємо, 12 листопада голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що в Україні можливий повний локдаун, якщо ситуація з коронавірусом стане такою, що лікарям доведеться обирати, кого рятувати, а кого — ні. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація