До Греції прибула перша партія вакцини від коронавірусу компаній Pfizer та BioNTech: що відомо

До Греції прибула перша партія вакцини від коронавірусу компаній Pfizer та BioNTech: що відомо

Фото: Associated Press

Вантажівку із препаратом у супроводі шести поліцейський автомобілів помітили на кордоні з Болгарією.

Увечері в п'ятницю, 25 грудня, до Греції надійшли перші 9 750 доз вакцини від COVID-19, розробленої компаніями Pfizer та BioNTech.

Про це повідомляє The Associated Press.

Вантажівку із препаратом у супроводі шести поліцейський автомобілів помітили на кордоні з Болгарією. Зазначається, що щеплення розпочнуться в неділю, 27 грудня, у п’яти афінських лікарнях. 

Першими у Греції щеплення отримають співробітники медзакладів, а також мешканці будинків для людей похилого віку. Також першочергово вакцинують президента, прем'єр-міністра та ще 42 представників уряду, оборони та правоохороних органів. 

Нагадаємо, що в країні щонайменше до 7 січня діятиме комендантська година від 21:00 до 05:00. Також не працюватимуть школи, ресторани, бари, корти та гірськолижні курорти.

На Різдво у Греції заборонили традиційні колядування, а до церкви вирішили пускати обмежену кількість вірян.

14 грудня кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала у США. Відтоді в країні повідомили про декілька випадків алергічної реакції на щеплення розробкою компаній Pfizer та BioNTech, три із них відбулися на Алясці.

Нагадаємо, що одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення "із ознаками анафілактичної реакції", зокрема "з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням". 

Ще одного медпрацівника госпіталізували у Нью-Йорку.

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація