До двох осіб у купе й щогодинне прибирання: в "Укрзалізниці" назвали нові правила у поїздах на час карантину

До двох осіб у купе й щогодинне прибирання: в "Укрзалізниці" назвали нові правила у поїздах на час карантину

Фото: Укрзалізниця

Провідники не продаватимуть напої та кондитерські вироби, а окріп можна буде отримати лише у власну чашку.

У пасажирських поїздах на час карантину будуть запроваджені нові умови перебування та посилені заходи безпеки для уникнення захворювання коронавірусом.

Про це заявив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик, повідомили у пресслужбі.

"Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде перебувати не більше двох осіб", - розповів він.

За словами Юрика, поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу.

"Провідники будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири", - додав він.

Окрім цього посилили обробку постільної білизни під час прання, а також розмістили у вагонах рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину.

Також забезпечені засобами індивідуального захисту поїзні бригади, проходять додаткові інструктажі та медогляд.

"Збільшено періодичність прибирання та дезінфекції приміщень на залізничних вокзалах, де перебувають пасажири. Біля залізничних кас нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях вокзалів, а при вході на вокзали залізничники проводитимуть температурний скринінг усіх відвідувачів", - зауважили в "УЗ".

Водночас пасажири для посадки в поїзд обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг на вході до вокзалу та під час посадки до вагона.

"Пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися вагонами. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд", резюмували у компанії.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на низку поїздів далекого сполучення, які відновлять рух від 1 червня.

Окрім цього компанія вирішила збільшити термін на покупку квитків від 1 червня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація