До 120 за хвилину: відвідувачам залізничного вокзалу Києва будуть безконтактно вимірювати температуру

До 120 за хвилину: відвідувачам залізничного вокзалу Києва будуть безконтактно вимірювати температуру

Фото: УНІАН

Встановлять сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя.

На Центральному залізничному вокзалі Києва відвідувачам будуть безконтактно вимірювати температуру в режимі реального часу. Сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя встановлять на вокзалах станції "Київ-Пасажирський".

Системи дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик, у середу, 8 липня, передає пресслужба компанії.

Так, дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці та одна - на Південному.

"Наразі вокзали станції Київ-Пасажирський щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах до вокзалів. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань та допоможе швидко виявити потенційно хворих", - сказав Іван Юрик.

Пасажири з підозрою на захворювання не допускатимуться на об’єкт, охорона буде їм рекомендувати звернутися до медпункту вокзалу, додав очільник "Укрзалізниці".

Також зазначені системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які знаходяться один від одного на соціальній дистанції від 1 до 5 м.

"Наразі "Укрзалізниця" проводить закупівлю зазначеного обладнання через систему Prozorro. Першу таку систему планується встановити у найближчі тижні", - зазначили у пресслужбі.

Дощ у вагоні: в Укрзалізниці звільнили керівників пасажирського депо Миколаєва

Дощ у вагоні: в Укрзалізниці звільнили керівників пасажирського депо Миколаєва

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація