Дива не сталося: Швеція вскочила у масштабну економічну кризу

Дива не сталося: Швеція вскочила у масштабну економічну кризу

Фото: Associated Press

Чи не одна з єдиних країн Європи, яка вирішила не впроваджувати карантин, аби врятувати економіку - все одно постраждала.

Попри відмову від впровадження коронавірусного карантину Швеція опинилась у масштабній економічній кризі.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

У Швеції рівень безробіття без врахування сезонних коливань зріс до 8,2%, і це вже вище за прогнози.
За даними агентства, надалі цей показник може зрости до 17%, якщо рівень попиту на товари і послуги в країні не повернеться до колишніх показників.

Більше того, найближчим часом в країні можуть сильно спростити процедуру звільнення працівників. Ця ініціатива викликала значне невдоволення в опозиції та профспілок. Деякі політики обіцяють винести вотум недовіри кабміну, якщо таке рішення ухвалять.

На сьогодні в країні зафіксовано понад 34 тис. випадків зараження коронавірусом, загинуло понад 4 тис. осіб. Ці показники суттєво перевищують аналогічні дані з інших скандинавських країн - Норвегії, Данії та Фінляндії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Швеція - єдина країна, яка взагалі не вводила карантину.Тоді вони казали про те, що між економікою та здоров’ям обрали економіку. У країні лише закрили для відвідувань в’язниці, будинки для престарілих і заборонила збиратися в компаніях більше, ніж по півсотні людей. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація