Держдеп США почав відновлювати роботу попри пандемію коронавірусу - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1416
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Держдеп США почав відновлювати роботу попри пандемію коронавірусу - ЗМІ

Фото: Associated Press

Міністерство розпочало відновлювати роботу ще 1 травня.

Державний секретар США Майк Помпео без привернення уваги почав виконувати план відновлення роботи Держдепу ще минулого тижня.

Про це повідомляє CNBC із посиланням на внутрішні документи, до яких журналісти отримали доступ.

Зазначається, що міністерство розпочало відновлювати роботу за планом "Сильна дипломатія", який передбачає три етапи виходу з карантину, ще 1 травня. У документі головний дипломат США детально розповів, як саме Держдеп планує відновлювати подорожі та повертати співробітників до місій по всьому світу. 

Так, за згодою, зокрема, керівництва Білого дому та Центрів з контролю та профілактики захворювань, планується повністю відновити роботу близько 13 тисяч американських дипломатів та ще 11 тисяч держслужбовців.

У плані також описані вимоги щодо подорожей, зокрема, потреба в захисті обличчя, дотриманні соціальної дистанції та рекомендації не відвідувати громадські місця, зокрема, заклади харчування.

"Вимоги будуть оцінюватися окремо в кожному населеному пункті, на основі даних охорони здоров'я для цього регіону та заходів реагування місцевих органів влади", - повідомив представник Держдепу. 

Зазначається, що у світі на COVID-19 захворіли понад 3,8 млн людей, тоді як від ускладнень захворювання померли понад 286,8 тис. пацієнтів. Лише у США зафіксовано понад 1,2 млн випадків нової коронавірусної інфекції, серед яких понад 75,8 тис. - летальні. 

Нагадаємо, раніше Держсекретар США Майк Помпео заявив, що США можуть створити нову альтернативу Всесвітньої організації здоров'я (ВООЗ), яка, на їхню думку, не впоралася з пандемією COVID-19. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1416
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація