Демократи готові обговорити збільшення виплати американцям до $2000 на тлі пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Демократи готові обговорити збільшення виплати американцям до $2000 на тлі пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Раніше Трамп назвав виплату в розмірі 600 доларів "сміховинно низькою".

Демократи готові обговорити збільшення стимулюючої виплати американцям з 600 до 2000 доларів в межах законопроєкту про виділення 900 мільярдів доларів на підтримку американської економіки в умовах пандемії COVID-19.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила спікерка палати представників США Ненсі Пелосі.

"Республіканці неодноразово відмовлялися сказати, яку суму президент хоче отримати в якості прямих виплат, - написала вона. - Нарешті, президент погодився на дві тисячі доларів. Демократи готові винести це питання на обговорення на цьому тижні".

Напередодні чинний президент Дональд Трамп відмовився підписувати відповідний законопроєкт. Зокрема, передбачену для американців стимулюючу виплату в розмірі 600 доларів він назвав "сміховинно низькою", закликавши Конгрес збільшити її до двох тисяч доларів на людину або до чотирьох тисяч доларів на пару. 

Раніше документ, який передбачав виділення коштів на боротьбу з коронавірусом, а також фінансову допомогу для приватних осіб та підприємств, схвалили обидві палати Конгресу США.

Згідно із ним, більшість американців мала б отримати стимулюючу виплату в розмірі 600 доларів, а щотижневі виплати по безробіттю зросли б на 300 доларів.

Водночас сотні мільярдів доларів мали б піти на підтримку сфери охорони здоров'я, вакцинацію від коронавірусу, субсидії для постраждалих підприємств, ресторанів та театрів, фінансування шкіл, медичних установ тощо.

Нагадаємо, у США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня. Незабаром після щеплення на Алясці у двох медпрацівників регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно виявили алергічну реакцію.

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація