Данія посилила карантин через новий штам коронавірусу

Данія посилила карантин через новий штам коронавірусу

Фото: Associated Press

Влада країни хоче якомога швидше вакцинувати населення.

Сьогодні, 5 грудня, у Данії ввели нові карантинні заходи, аби стримати швидке поширення нового штаму коронавірусу, який вважається більш заразним. Про це повідомляє "Європейська Правда" з посиланням на Reuters.

"Мутація вже настільки поширена, що її неможливо зупинити. Але ми можемо розтягнути час, щоб вакцинувати більше людей", - цитує видання слова прем'єрки країни Метте Фредеріксен.

Нові обмеження передбачають скорочення ліміту громадських зібрань із 10 до 5 осіб. Також буде введено правило двометрової дистанції в громадських місцях, зокрема, і магазинах.

Минулого місяця в Данії спостерігалося різке зростання кількості нових випадків коронавірусу і госпіталізацій, в результаті чого лікарні опинилися на межі перезавантаження. Тому тоді в країні запровадила більш жорсткий карантин - закрились бари, ресторани та інші другорядні магазини.

Органи охорони здоров'я країни заявили, що станом на вівторок було вакциновано 51,5 тис. осіб або 0,9% населення. Вакцинація в приблизно 900 будинках для літніх людей буде завершена на цьому тижні - на один тиждень раніше, ніж планували. 

Нагадаємо, e Великій Британії вводять третій національний карантин через погіршення ситуації з новим штамом коронавірусу. Нові суворі обмеження починають діяти від опівночі 6 січня.

Сімейний лікар Антон Асонов про локдаун та чи є в країні тести, щоб виявити новий штам вірусу

Сімейний лікар Антон Асонов про локдаун та чи є в країні тести, щоб виявити новий штам вірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація