COVID-штам "Йота": у ВООЗ розповіли про небезпеку мутації

COVID-штам "Йота": у ВООЗ розповіли про небезпеку мутації

Фото: Associated Press

Наразі 90% мутацій належать штаму "Дельта".

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що не вважають новий штам коронавірусу "Йота" серйозною небезпекою.

Про це заявила на брифінгу експертка ВООЗ Марія Ван Керхове, повідомили в організації.

За її словами, цей варіант не спричиняє серйозного захворювання. У глобальному плані 90% мутацій належать "Дельті". "В основному цей варіант ("Йота" - Ред.) присутній в США. Зараз у нас є інформація про 27 тисяч випадків. За нашими даними, кількість випадків зменшується", - наголосила Керхове.

Як розповіли у ТСН.Ранок 12 серпня, штам коронавірусу "Йота" описали американські вчені з Департаменту охорони здоров’я Нью-Йорка та Колумбійського університету. Цей варіант вірусу уже поширився в США, а також у 27 країнах. Американці науковці вважають, що він заразніший, ніж інші відомі мутації, зокрема і "Дельта". Вони наголошують, що "Йота" може виявитись стійким до нинішніх вакцин та спровокувати зростання смертності. 

Новини світу: вчені США описали ще більш небезпечний штам коронавірусу "Йота"

Новини світу: вчені США описали ще більш небезпечний штам коронавірусу "Йота"

Як повідомлялося, раніше очільник ВООЗ заявив, що нині через ситуацію зі мутаціями коронавірусу, зокрема штамом "Дельта", світ перебуває в стані реальної небезпеки. Чимало досягнутих успіхів у боротьбі з пандемією нині зводяться нанівець. Голова ВООЗ каже, що зростання випадків посилює, зокрема, несправедлива вакцинація, а саме нерівномірний розподіл вакцин між різними державами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація